Regulamin sklepu

Regulamin Sklepu Bensini

1. Sklep internetowy Bensini prowadzi sprzedaż za pośrednictwem sieci Internet. Zamówienia są przyjmowane przez stronę sklep.bensini.pl

Sklep internetowy prowadzony jest przez:

BENSINI 
Lodowa 91 lok. 54
93-232 Łódź
NIP 728 116 44 34
REGON 471335840

2. Wszystkie produkty oferowane w sklepie Bensini są fabrycznie nowe, wolne od wad fizycznych i zostały legalnie wprowadzone na rynek polski.

3. Wszystkie ceny podane w sklepie Bensini są cenami brutto (zawierają podatek VAT). Cena brutto, która widnieje przy każdym produkcie w momencie złożenia zamówienia przez Klienta jest wiążącą ceną dla stron transakcji .

4. Na każdy sprzedany towar/usługę wystawiamy Fakturę VAT lub paragon.

5. Zamówiony towar dostarczamy za pośrednictwem firmy kurierskiej GLS oraz InPost (deklarowany czas dostawy wynosi od. 1-2 dni).

6. Sklep Bensini nie ponosi odpowiedzialności za opóźnienia w dostawie spowodowane nie wywiązaniem się przez przewoźnika z umów obsługi przewozowej. Kupujący pokrywa koszt dostawy według stawek określonych w cenniku dostawy.

7. Możliwe są następujące formy płatności:

PayU – płatności internetowe, szybkie i bezpieczne przelewy przez Internet

Przelewy24 – płatności internetowe, szybkie i bezpieczne przelewy przez Internet

PAYNOW – bramka płatności za pośrednictwem bankowości elektronicznej mBamk

KARTA PŁATNICZA – możesz zapłacić swoją płatnicza. Dostępne transfery: Visa, Visa Electron, MasterCard, MasterCard Electronic, Maestro

Operatorem kart płatniczych jest PayPro SA Agent Rozliczeniowy, ul. Kanclerska 15, 60-327 Poznań, wpisany do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy Poznań – Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000347935, NIP 7792369887, Regon 301345068.

PRZELEW TRADYCYJNY – wykonasz go będąc zalogowanym bezpośrednio do swojego konta.

W przypadku wystąpienia konieczność zwrotu środków za transakcję dokonaną przez Klienta kartą płatniczą, BENSINI dokona zwrotu na rachunek bankowy przypisany do karty płatniczej Klienta.

ZA POBRANIEM – płatność przy odbiorze przesyłki.

W PUNKCIE ODBIORU – dotyczy odbioru osobistego

8. W przypadku niektórych rodzajów asortymentu, Sklep Bensini zastrzega sobie prawo do ograniczenia sposobu płatności poprzez wyłączenie możliwości płatności za pobraniem.

9. Przy niektórych towarach podany jest czas realizacji zamówienia. Informuje on ile dni roboczych zazwyczaj upływa od momentu potwierdzenia zamówienia lub od momentu zaksięgowaniu należności za zamówienie
do chwili realizacji zamówienia.

10. Jeśli zakup okazał się nietrafiony, możliwa jest wymiana na inny produkt lub zwrot produktu, pod warunkiem, że towar nie był jeszcze używany oraz posiada oryginalną metkę.

11. Koszty wysyłek związane z wymianą produktu na inny pokrywa Kupujący. Zwracany towar, wraz z dokumentem sprzedaży, należy przesłać na własny koszt oraz opłacić powtórną wysyłkę.

12. Jeżeli wymiana wynikła z powodu pomyłki ze strony sklepu lub wady fabrycznych produktu (uzasadniona reklamacja), sklep zobowiązuje się do pokrycia kosztów związanych z wymianą towaru i postara się zrekompensować wynikłe niedogodności.

13. Odstąpienie od umowy/ zwrot towaru.

Klient, który zawarł z przedsiębiorcą umowę na odległość, może od niej odstąpić bez podania przyczyn, składając stosowne oświadczenie na piśmie w terminie 60 dni od dnia otrzymania produktu. Oświadczenie można przesłać za pośrednictwem Poczty Polskiej, drogą elektroniczną lub poprzez złożenie pisemnego oświadczenia osobiście w siedzibie firmy. Do zachowania terminu wystarczy wysłanie oświadczenia przed jego upływem.

14. Klient zobowiązany jest odesłać towar wraz z dokumentem zakupu. Należy to zrobić niezwłocznie od powiadomienia o odstąpieniu od umowy zakupu. Towar należy odesłać na własny koszt. Zwrot środków nastąpi w terminie do 14 dni od daty otrzymania towaru z powrotem.

Adres dla przesyłek wymiana / zwrot :

BENSINI
Lodowa 91 lok.54
93-232 Łódź

15. Właściciel sklepu internetowego dokłada wszelkich starań, aby opisy i dane techniczne umieszczonych w sklepie produktów/usług były zgodne z rzeczywistością. W każdym przypadku, gdy dane (w tym opisy i dane techniczne produktów) prezentowane na witrynie internetowej sklepu w dniu złożenia przez konsumenta zamówienia nie pokrywałyby się z rzeczywistością, w ciągu 10 dni od daty zakupu ma on prawo odstąpienia od umowy bez podania przyczyn, zgodnie z przepisami o odstąpieniu od umowy zawartej na odległość.

16. Regulamin określa zasady zakupów w sklepie Bensini.

Złożenie zamówienia w sklepie internetowym Bensini jest równoznaczne ze zgodą na wszystkie postanowienia i informacje zawarte w regulaminie.

17. Wszystkie informacje tekstowe oraz zdjęcia produktów znajdujące się w sklepie internetowym Bensini, zarejestrowanym pod domeną o nazwie www.bensini.pl i są chronione prawami autorskimi. Zabrania się ich kopiowania, przechowywania, rozpowszechniania, używania do celów handlowych lub do prezentacji na innych stronach internetowych bez zgody Sprzedawcy.

Jeśli masz dodatkowe pytania skontaktuj się z nami.

Dane kontaktowe znajdziesz w stopce strony.