O Firmie

Mieszkamy i pracujemy w Łodzi. w mieście o największych tradycjach włókienniczych.

To w Łodzi powstała marka Bensini. Działamy od 2014 roku. Od samego początku przyświecały nam dwa cele główne! Produkować ubrania uniwersalne, mogące stanowić bazę garderoby każdej kobiety oraz znaleźć równowagę pomiędzy dobrą jakością produktu, a jego przystępną ceną. Zgodnie uważamy, że nasze założenia powiodły się.

Jesteśmy Polską marką produkującą między innymi legginsy dla wszystkich kobiet. Niezależnie od wieku, sylwetki czy rozmiaru znajdziesz u nas legginsy dla siebie.

To właśnie legginsy zostały uznane przez kobiety za jedną z najbardziej uniwersalnych i chętnie noszonych. części garderoby.  W legginsach chodzą nasze dzieci, nasze mamy,  babcie,  a także My same. Równie dobrze wyglądają w towarzystwie szpilek,  jak i trampek. Założymy je na rower, na spacer i do ogródka.  Równie chętnie po nie sięgniemy po przyjściu z pracy, traktując je jako strój “domowy” co wybierając się na drobne zakupy w sobotni poranek. Są zawsze na czasie, są wygodne i nie krępują ruchów.

W naszym sklepie Online znajdziesz legginsy damskie, legginsy dziecięce, legginsy plus size oraz LEGGINSY CIĄŻOWE. Choć chyba te ostatnie, powinnam wymienić jako pierwsze. Bo to od legginsów dla kobiet w ciąży wszystko się zaczęło. To właśnie kobiety w ciąży były naszą inspiracją gdy powstawały nasze pierwsze projekty. W ofercie Bensini znajdziesz legginsy w rozmiarach dziecięcych od 92-128 cm., a także legginsy dla starszych dziewczynek w rozmiarach od 134-146. Ubierzemy kobiety w rozmiarach slim oraz te, noszące odzież w rozmiarach Plus Size (S -8XL) Zaprezentujemy Ci różnorodne modele legginsów: w różnorodnych kolorach, gładkie lub z nadrukiem. Modele do kostki, do łydki i kolarki. 

Na dzień dzisiejszy poruszamy się w pięciu kategoriach głównych:

ODZIEŻ CIĄŻOWA  |  ODZIEŻ DO KARMIENIA  |  ODZIEŻ DZIECIĘCA  |  ODZIEŻ DAMSKA  |  ODZIEŻ PLUS SIZE

 Odzież ciążowa to kategoria, którą rozwinęliśmy najbardziej i na dzień dzisiejszy stanowi ona największą część naszej produkcji. Kupisz u nas zarówno wspomniane już wcześniej legginsy ciążowe, jak i bluzki, bluzy i tuniki ciążowe. Przyszłe mamy  zaopatrzymy również w modne spódnicę i spodnie z panelem ciążowym. Sukienek ciążowych i  lekkich narzutek, również nie mogło zabraknąć. W każdej z naszych kategorii głównych, znajdziesz produkty w dwóch liniach: Classic oraz Exclusive*

Produkty z linii Classic to odzież z materiałów bardo dobrej jakości o gramaturze materiałów wahającej się w okolicy 190 – 200 gr/m2
Linia Exclusive* to odzież wyprodukowana z materiałów w wyższej gramaturze  210 – 230 gr/m2  w zależności od elementu garderoby. Produkowana odzież odzież jest wykonana wyłącznie z materiałów pochodzących od Polskich Producentów Dzianin.

Zapraszamy Cię do jednego z pięciu działów w którym na pewno znajdziesz coś dla siebie.

Dane Firmy:

BENSINI Anna Iskra
Lodowa 91 Lok. 54
93-232 Łódź
NIP 728-116-44-34

E-mail  [email protected]
Mobile 535511117

Informacja dotycząca współpracy z nami

Oprócz sprzedaży detalicznej, prowadzimy również sprzedaż hurtową. Jeśli interesuje Cię nasza oferta dla odbiorcy hurtowego skontaktuj się z nami. Przedstawimy Ci warunki współpracy oraz otrzymasz od nas cennik hurtownika. Oferta hurtowa jest skierowana wyłącznie do zarejestrowanych podmiotów gospodarczych. Jeśli chcesz rozpocząć z nami współpracę, skontaktuj się z nami pisząc na nasz adres e-mail:  [email protected].