Bluzki koszulki CIĄŻOWE

Wyświetlanie 1–21 z 49 wyników

Wyświetlanie 1–21 z 49 wyników

Bluzki i koszulki ciążowe

Utrzymanie modnego stylu w czasie ciąży bywa nie lada wyzwaniem. W tym wyjątkowym okresie, w naszym organizmie zachodzą istotne i nieuniknione zmiany. Wszystkie mają na celu stworzenie jak najlepszych warunków dla prawidłowego rozwoju Twojego dziecka. Jedną z nich jest zmiana wagi ciała i obwodu. Najszybciej to zaobserwujemy w okolicach brzuszka, który z miesiąca na miesiąc będzie coraz bardziej powiększał swój obwód. To istotny powód by ubiory ciążowe, jakie będziesz teraz nosić były dla Ciebie odpowiednie i uwzględniały wszystkie potrzeby Twojego wyjątkowego stanu. Produkty takie znajdziesz w asortymencie sklepu internetowego Bensini, oferującego odzież damską. Sięgnij po zaprojektowane z myślą o oczekujących dziecka kobietach bluzki, T-shirty i tuniki dla ciężarnych i przekonaj się, że możesz w tym niezwykłym okresie Twojego życia wyglądać pięknie, a do tego czuć się swobodnie i komfortowo.

Jak Dobrać Odpowiednie Bluzki I Topy Ciążowe?

Wiele kobiet zadaje sobie pytanie, jak znaleźć idealne stroje dla ciężarnych? Planując zakup odzieży tego typu, należy zwrócić uwagę na kilka istotnych kwestii. Przede wszystkim T-shirty, bluzki i tuniki ciążowe muszą być wygodne. Powinny być elastyczne i odpowiedniej długości, aby mogły się dopasować do Twojego brzuszka. Dlatego też warto sięgać po modele wykonane z naturalnych tkanin, wzbogacone o sprężyste, odporne na rozciąganie włókna. To dodatek elastanu w materiałach jest gwarantem ich elastyczności. Takie rozwiązanie sprawia, że będziesz mogła z nich korzystać w każdym trymestrze. Ważne byś miała pewność wygody i komfortu przez okres całej ciąży! By ubrania ciążowe nieustannie podążały za zmianami zachodzącymi w Twoim ciele.

Ubrania na okres ciąży i nie tylko

Bardzo dobrym wyborem będą T-shirty ciążowe, które swobodnie wykorzystasz również po ciąży. W jaki sposób ocenić, czy oglądany przez Ciebie produkt spełnia ten warunek? Zwróć więc uwagę na to, w jaki sposób w bluzce jest gospodarowane miejsce na rosnący brzuszek. Jeśli są to drobne szczypanki lub dyskretne kontrafałdy to możesz mieć pewność, że będzie ona równie dobrze się prezentować na Twojej figurze po urodzeniu dziecka. Warte uwagi pod tym względem są zarówno T-shirty, jak i bluzki w luźnych fasonach, zwłaszcza tuniki ciążowe. Ich swobodny krój doskonale dopasowuje się do kształtu ciała zarówno w pierwszych miesiącach ciąży, jak i tuż przed rozwiązaniem.

Bluzki ciążowe – wygodne także w czasie karmienia

Wiele kobiet szuka uniwersalnych strojów, które nie tylko będą wygodne i atrakcyjne wizualne, ale i funkcjonalne. Wiele z prezentowanych na stronie sklepu internetowego Bensini bluzek dla ciężarnych zostało zaprojektowanych w taki sposób, aby zadbać nie tylko o komfort mamy, ale i jej maluszka. Jak to możliwe? Oferowane przez nas tuniki i T-shirty ciążowe to stroje, które świetnie sprawdzają się w czasie karmienia naturalnym pokarmem. Projektując ubrania dla przyszłych mam, zastosowaliśmy szereg rozwiązań, ułatwiających dostęp do piersi. Są to np. głębokie dekolty, odwijane fragmenty materiału lub podwójne warstwy z umieszczonymi w niższej części otworami.

Bluzy dla ciężarnych

Na stronie sklepu internetowego Bensini znajdziesz nie tylko tuniki, T-shirty i bluzki ciążowe, ale i fantastycznie prezentujące się, wygodne i ciepłe koszulki dla ciężarnych. Oferujemy stroje z kapturkiem, zakładane przez głowę, a także modele rozpinane w wielu fasonach i atrakcyjnych wizualnie wariantach kolorystycznych.