ZWROTY WYMIANY REKLAMACJE

Na zwrot masz aż 30 dni

Odstąpienie od umowy zakupu

  1. Pobierz i wypełnij formularz zwrotu Wypełnienie formularza  jest opcjonalne, jednak przyśpiesza procedurę zwrotu.
  2. Zapakuj starannie zwrot i nadaj przesyłkę na własny koszt.

Pamiętaj! Nie przyjmujemy przesyłek wysłanych do nas za pobraniem. Sklep nie odbiera również paczek z paczkomatów. Koszt odesłania zwracanego towaru ponosi Kupujący. Zwracany produkt nie może nosić śladów użytkowania.

Wymiana produktu

W przypadku chęci dokonania wymiany otrzymanego towaru na inny, należy odesłać produkt na własny koszt wraz z informacją dotyczącą wymiany, a następnie opłacić koszt ponownej wysyłki. Koszt przesyłki jest uzależniony od wyboru  firmy kurierskiej.

Jak zgłosić reklamację?

  1. Pobierz i wypełnij formularz reklamacyjny
  2. Zapakuj starannie zwrot i nadaj przesyłkę.

Reklamację rozpatrzymy w terminie do 14 dni, licząc od dnia skutecznego złożenia reklamacji poprzez odesłanie produktu. O decyzji w sprawie złożonej reklamacji poinformujemy Cię na piśmie lub drogą elektroniczną. Jeśli Twoja reklamacja zostanie pozytywnie rozpatrzona, otrzymasz zwrot poniesionych kosztów z tytułu odesłania reklamowanego produktu.

Zwrot środków

Zwrot środków otrzymasz w ciągu do 14 dni, licząc od dnia doręczenia przesyłki zwrotnej do naszego sklepu. Jeśli dokonałeś płatności przez serwis Przelewy24/PayU/PayPal, pieniądze zostaną zwrócone za pośrednictwem tych serwisów. Zwrot produktu skutkuje korektą dokumentu potwierdzającego zakup.

Adres do zwrotów:

BENSINI
ul. Lodowa 91 lok 54
93-232 Łódź