ZWROTY REKLAMACJE

30 dni na odstąpienie od umowy zakupu

Mają Państwo prawo odstąpić od niniejszej umowy w terminie 30 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny. Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 30 dni od dnia w którym weszli Państwo w posiadanie rzeczy lub w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez Państwa weszła w posiadanie rzeczy.

Odstąpienie od umowy zakupu

  • Jeśli jesteś zarejestrowanym Klientem naszego sklepu, zaloguj się na swoje konto, przejdź do sekcji zamówienia, wyszukaj zamówienie, w którym chcesz zwrócić część lub całość zamówienia, kliknij w zwrot. Wybierz rzeczy do zwrotu i zatwierdź zwrot.
  • Jeśli nie posiadasz konta Klienta (zachęcamy Cię do rejestracji) pobierz i wypełnij – wzór formularza zwrotu do pobraniaFormularz zgłoszenia zwrotu. Wypełnienie formularza jest opcjonalne ale może przyśpieszyć procedurę zwrotu.

Zapakuj starannie zwrot i odeślij przesyłkę na własny koszt na nasz adres Bensini Anna Iskra ul. Lodowa 91 lok. 54 93-232 Łódź. Nie wysyłaj przesyłki za popraniem oraz do Paczkomatu. Zwracany produkt nie może nosić śladów użytkowania. Po otrzymaniu przesyłki zwrócimy Ci środki w taki sam sposób, jaki został użyty podczas płatności za zamówienie. Proces zwrotu maksymalnie może wynieść 14 dni. Pamiętaj, że jeśli zamówienie zostało opłacone “za pobraniem”, konieczne będzie podanie numeru rachunku do zwrotu środków. Zwrot produktu skutkuje korektą dokumentu potwierdzającego zakup.

Reklamacja

Aby zgłosić reklamację produktu zakupionego w naszym sklepie, możesz skorzystać z formularza reklamacji  i przesłać go pisemnie lub mailowo. Klient jest zobowiązany odesłać reklamowany towar w terminie do 14 dni od dnia, w którym złożył oświadczenie o ujawnionych wadach w zakupionym produkcie. Adres do zwrotu: Bensini Anna Iskra ul. Lodowa 91 lok. 54 93-232 Łódź

Wzór formularza reklamacji do pobrania – Formularz zgłoszenia reklamacji

Szczegółowe informacje dotyczące sposobu składania reklamacji zamieszczone są w naszym Regulaminie.
Informacje dotyczące przetwarzania przez Bensini w tych celach danych osobowych zawarte są w Polityce prywatności