ZWROTY REKLAMACJE

Na zwrot całości lub części zamówienia masz 60 dni

Odstąpienie od umowy zakupu

  • Pobierz formularz zwrotu i wypełnij go czytelnie. Wypełnienie formularza  jest opcjonalne, jednak przyśpiesza procedurę zwrotu.
  • Zapakuj i odeślij produkt.  Nie wysyłaj przesyłki za pobraniem!

Zwracany produkt nie może nosić śladów użytkowania – zwracaj wyłącznie czystą odzież!

WAŻNE! Konsument ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości produktu będące wynikiem korzystania z niego w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru i cech produktu. Konsument powinien obchodzić się z zakupionymi produktami i sprawdzać je tylko w taki sposób, w jaki mógłby to zrobić w sklepie stacjonarnym. Sklep Bensini ma prawo żądać od Konsumenta odszkodowania w związku ze zmniejszeniem wartości produktu będącego wynikiem korzystania z niego w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia jego charakteru, cech i funkcjonowania (Ustawa z dnia 30.05.2014 r. o prawach konsumenta Dz. U. Z 2014 nr 827).

Jeśli zakupiony produkt  jest uszkodzony zgłoś reklamację.

Reklamacja

Aby zgłosić reklamację, wypełnij formularz reklamacyjny. Podaj jak najwięcej szczegółów dotyczących wady, abyśmy mogli jak najszybciej odpowiedzieć na Twoje zgłoszenie. Reklamacje są rozpatrywane w terminie 14 dni, licząc od dnia złożenia reklamacji poprzez odesłanie produktu. O decyzji w sprawie złożonej reklamacji poinformujemy Cię na piśmie lub drogą elektroniczną.

Maksymalnie do 14 dni

Zwrot środków 

Zwrot środków zajmuje maksymalnie 14 dni od doręczenia przesyłki zwrotnej do naszego sklepu. Forma zwrotu należności jest uzależniona od rodzaju płatności wybranej podczas składania zamówienia. W przypadku płatności za pobraniem zwrot środków wykonamy na podane w formularzu zwrotu – konto bankowe.

Adres na który należy odesłać zwracany/reklamowany produkt:

BENSINI
ul. Lodowa 91 lok 41
93-232 Łódź

Jeśli chcesz się z nami skontaktować w sprawie zwrotu, wymiany lub reklamacji, skorzystaj z formularza kontaktowego.

FORMULARZ KONTAKTOWY