ZWROTY I REKLAMACJE

Zgodnie z obowiązującym prawem, masz 14 dni na zwrot towaru. W celu złożenia reklamacji, postępuj zgodnie z poniższymi krokami:

  1. W ciągu 14 dni od otrzymania od nas przesyłki, poinformuj nas o chęci odstąpienia od umowy zakupu.Jeśli zauważysz wadę produktu, poinformuj nas o tym niezwłocznie, nie póżniej jednak niż w ciągu 14 dni od dnia otrzymania przesyłki.
  2. Pobierz formularz zwrotu/reklamacji, dostępny na tej stronie, wypełnij go i dołącz do odsyłanej przesyłki. Formularz możesz również wysłać drogą elektroniczną, na adres: kontakt@bensini.pl Odesłanie formularza nie jest konieczne, jednak znacznie usprawni procedurę zwrotu/ reklamacji.
  3. Nadaj przesyłkę zwrotną na adres:
    Bensini ul. Lodowa 91 lok. 54 93-232 ŁódźKoszt przesyłki zwrotnej ponosisz Ty. W przypadku uznanej reklamacji, koszty przesyłki zwrotnej, zostaną Ci zwrócone. Dopisz na kopercie: ZWROT lub REKLAMACJA

    Nie wysyłaj towaru za pobraniem!

  4. W przypadku odstąpienia od umowy zakupu, jeśli produkt nie nosi śladów użytkowania, w ciągu 14 dni otrzymasz zwrot pieniędzy. Czas na rozpatrzenie reklamacji wynosi 7 dni roboczych, licząc od dnia otrzymania Twojej przesyłki.

Uwaga! Jeśli masz pytania bądź wątpliwości skontaktuj się z nami.

Od 8.00 do 16.00 możesz się z nami skontaktować telefonicznie.

Zadzwoń pod numer 535 511 512 lub 5353 511 117

Do zachowania terminu zwrotu wystarczy odesłanie nieużywanego towaru przed upływem 14 dni