Legginsy ciążowe – jaki rozmiar??

Kupując legginsy ciążowe, ważne byś wybrała odpowiedni dla siebie rozmiar. Nasza tabela rozmiarów ułatwi Ci wybór. Większość naszych wyrobów wykonana jest z rozciągliwych materiałów, które elastycznie dopasowują się do Twoich zmieniających się kształtów i rosnącego brzuszka. Dodatkowo nasze ubrania ciążowe posiadają regulację ciążową lub są specjalnie profilowane pod kątem brzuszków ciążowych. Nie musisz kupować rozmiaru “na zapas”  Regulowane panele ciążowe, zawsze dopasują się do wielkości Twojego brzuszka. Zatem na co zwrócić szczególną uwagę? W przypadku legginsów ciążowych, spódniczek czy spodni ciążowych, kluczowym wymiarem jest obwód bioder.

Jak prawidłowo zmierzyć obwód bioder?

Będziesz potrzebować centymetra. Jeśli go nie posiadasz, wystarczy “kawałek” sznurka, bądź pasek, którym zmierzysz obwód, a uzyskaną długość zmierzysz linijką. Obwód bioder to najszerszy punkt na wysokości pośladków. Ważne by centymetr był trzymany w poziomej linii. Umieść palec wskazujący pomiędzy ciałem, a centymetrem i odczytaj wynik.

Centymetr wskazał obwód 94 cm – oznacza to, że jesteś klasycznym rozmiarkiem M/38. Jeśli Twój obwód to 104 cm to oznacza to tyle,  że Twój rozmiar to trochę więcej niż 2XL/44 i mniej niż 3XL/46.  Z uwagi na elastyczność dzianin, zapewniam, że zmieścisz się w rozmiar 44 jednak dla maksymalnego komfortu sugerowałabym wybrać rozmiar 46, zwłaszcza jeśli przed Tobą jeszcze kilka miesięcy ciąży.

Legginsy ciążowe - Jak prawidłowo zmierzyć obwód bioder

[supsystic-tables id=22]