Ocieplane legginsy damskie Selena

49,00 

Wyszczuplające, ocieplane legginsy damskie to spełnienie marzeń o idealnym ubraniu. Z tymi legginsami sprytnie zatuszujesz dodatkowe kilogramy, bo znakomity krój legginsów nadaje sylwetce kształtny i szczupły wygląd. Wykonane z ocieplanej dzianiny są pokryte od wewnątrz meszkiem, który ociepla i delikatnie otula skórę. Dzięki temu zapewnisz sobie ciepło w najchłodniejsze dni.

Wyczyść

Tabela rozmiarów

Rozmiar36 (S)38 (M)40 (L)42 (XL)44 (2XL)46 (3XL)
Długość całkowita100100102102103103
Obwód talii667074788286
Obwód bioder909498102106110
Stan (przód)202022222324
Stan (tył)232424262728
Wysokość pasa101010101010

Ocieplane legginsy damskie Selena jak druga skóra.

Ocieplane legginsy damskie Selena to najbardziej pożądany i doceniany krój przez kobiety w okresie jesienno-zimowym! Idealne i niezastąpione! Ten model pasuje do każdego typu figury. Specjalny krój sprawia, że legginsy optycznie wyszczuplają i odejmują kilogramy, nadając lekkości całej sylwetce. Świetnie dopasowane, całkowicie kryjące, z wysokim stanem. Doskonale uszyte, o kroju przemyślanym pod każdym kątem. Wyszczuplający pas idealnie dopasowuje się do talii, wysmuklając ją. Posiadają niewyczuwalne szwy i ukrytą w panelu gumkę, gwarantując najwyższy komfort noszenia. Są wykonane z gładkiej i elastycznej dzianiny od wewnątrz pokrytej miłym meszkiem.

Ciepłe i przyjemne w dotyku chronią przed zimnem, zapewniając Ci wygodę i komfort jakiego potrzebujesz. Jakość legginsów wykonanych z przyjaznej dla skóry dzianiny potwierdza certyfikat bezpieczeństwa Oeko-Tex Standard 100 co oznacza, że ocieplana dziedzina jest przyjazna dla skóry. Wybierz te legginsy i ciesz się atrakcyjnym, szczupłym wyglądem oraz najwyższym komfortem i wygodą.

Legginsy damskie Selena są dostępne w czterech topowych kolorach

  • Elegancki granat – z tymi legginsami stworzysz ulubione stylizacje. Z całym powodzeniem, zastąpisz nim garderobę w kolorze czarnym. Spokojny i ekskluzywny.
  • Czarny kolor jest uniwersalny – legginsy będą pasować do każdej stylizacji – nieważne co nałożysz na górę – może być to dowolna bluzka czy sweter,  by w zestawie z wyszczuplającymi legginsami wyglądać rewelacyjnie.
  • Grafitowe wyszczuplające legginsy będą świetnie pasowały zarówno w zestawieniu z kolorowymi ubraniami i dodatkami, które je ożywią jak i klasyczną czernią.
  • Legginsy damskie w kolorze jeansy są ponadczasowe. Stylizacje z tym kolorem nigdy nie będą nudne.

Zimowe Legginsy damskie Selena to zastąpiony element garderoby każdej kobiety w sezonie jesień-zima. Przekonasz się sama, jak szybko je pokochasz!

Waga0.35 kg
Gramatura materiału

245 gr/m2

Kolor

Jeans, Granatowy, Grafit, Czarny

Rozmiar

S, M, L, XL, 2XL, 3XL

Skład materiału

96 % Bawełna, 4 % Lycra

Wzór

Jednolity kolor, Melanż

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o “Ocieplane legginsy damskie Selena”

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *