Ocieplane legginsy damskie, czarne 0220

47,00 

Wyszczuplające, ocieplane legginsy damskie to spełnienie marzeń o idealnym ubraniu. Z tymi legginsami sprytnie zatuszujesz dodatkowe kilogramy, bo znakomity krój legginsów nadaje sylwetce kształtny i szczupły wygląd. Wykonane z ocieplanej dzianiny są pokryte od wewnątrz meszkiem, który ociepla i delikatnie otula skórę. Dzięki temu zapewnisz sobie ciepło w najchłodniejsze dni.

Wyczyść

Tabela rozmiarów

Rozmiar36 (S)38 (M)40 (L)42 (XL)44 (2XL)46 (3XL)
Długość całkowita100100102102103103
Obwód talii667074788286
Obwód bioder909498102106110
Stan (przód)202022222324
Stan (tył)232424262728
Wysokość pasa101010101010

Ocieplane legginsy damskie, czarne

MATERIAŁ I WSKAZÓWKI DOTYCZĄCE UŻYTKOWANIA

Skład materiału: 96% bawełna; 4% elastan
Struktura/rodzaj materiału: Dżersej
Gramatura: 240 gr/m2
Wskazówki pielęgnacyjne: Pranie ręczne

SZCZEGÓŁY PRODUKTU

Kolor: Czarny
Wzór: Jednolity kolor
Stan: Podwyższony
Długość nogawki: Długa
Szczegóły: Elastyczna talia
Rozmiary: S, M, L, XL, 2XL, 3XL

Waga0.35 kg
Gramatura materiału

245 gr/m2

Kolor

Czarny

Rozmiar

S, M, L, XL, 2XL, 3XL

Skład materiału

96 % Bawełna, 4 % Lycra

Wzór

Jednolity kolor, Melanż

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o “Ocieplane legginsy damskie, czarne 0220”

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *