Rabat -10% z kodem MIKOLAJKI

darmowa wysyłka na zamówienia od 200 zł

30 DNI NA ZWROT

Odzież ciążowa – gdzie i jak ją kupować?

Ciąża to piękny, a zarazem bardzo emocjonujący okres w życiu kobiety. W tym czasie zmienia się przede wszystkim jej ciało. Powiększający się brzuch można zaobserwować już w czwartym miesiącu. Oznacza to, że dotychczasowa garderoba może okazać się bardzo niepraktyczna. Konieczne okażą się więc zakupy!

Gdzie kupować odzież ciążową?

Warto sięgać po odzież ciążową od producenta. Dlaczego? Korzyści jest wiele. Po pierwsze, unikasz wówczas niepotrzebnych pośredników, dzięki czemu płacisz mniej za te same artykuły. Oprócz tego masz także pewność co do źródła pochodzenia danych produktów. Tym samym masz okazję wspierać polskie przedsiębiorstwa. Na naszej stronie znajdziesz odzież ciążową, która została w pełni wyprodukowana w Polsce. Powstała ona z materiałów bardzo dobrej jakości, pochodzących od Polskich Producentów Dzianin. Są miękkie i przyjemne w dotyku, co jest szczególnie istotne dla kobiet w ciąży.

Jaką odzież ciążową wybrać?

Wszystko zależy od preferencji danej kobiety ciężarnej. Niektóre panie ograniczają swój wybór do jedynie kilku produktów tego typu, inne zaś decydują się na nieco większe zakupy. Niezaprzeczalnie najwygodniejszym elementem garderoby są legginsy ciążowe. Jest to produkt bardzo praktyczny ze względu na swoją rozciągliwość. Materiał sam dostosowuje się do stale rosnącego brzucha przyszłej mamy, zapewniając jednocześnie wysoki komfort noszenia. Zdaje się, że to najczęstszy wybór wśród kobiet w ciąży.

Godną uwagi propozycją są również spódnice ciążowe oraz sukienki ciążowe, które pozwolą przyszłej mamie poczuć się pięknie w tym wymagającym okresie. Sprawdzą się także jako element stylizacji na ważne uroczystości. Aby odpowiednio przygotować się na przyjście malucha na świat, warto także wcześniej zaopatrzyć się w inne niezbędne elementy garderoby. Mowa tu oczywiście o bluzkach oraz koszulach nocnych do karmienia. Posiadają one specjalnie przystosowane wycięcia, dzięki którym sprawnie odsłonisz pierś.


Dołącz do newslettera

Bądź na bieżąco z naszą ofertą oraz aktualnymi promocjami

[newsletter_form type="minimal" list="1"]