O nas – Bensini

Polecany Sprzedawca Certyfikat 2017 Bensini

O firmie

Bensini to producent i sprzedawca odzieży ciążowej, damskiej oraz plus size. Szyjemy dla Pań, niezależnie od jej wieku i figury. Skupiamy się na klasycznych, ponadczasowych fasonach. To, co nas wyróżnia, to niezwykła staranność zarówno wykończenia, jak i doboru materiału. Używamy tylko naturalnych, certyfikowanych tkanin oraz dzianin od sprawdzonych polskich Producentów. Stosunek wysokiej jakości do korzystnej ceny a także dbałość w zakresie obsługi klienta sprawiają, że liczba naszych odbiorców wciąż rośnie, zarówno w Polsce jak i za granicą. Jesteśmy firmą rodzinną, założoną i prowadzoną przez krawcową z wieloletnim doświadczeniem. Nasz zespół składa się ze specjalistów, którzy całe życie spędzili przy maszynie, stole krojczym czy w farbiarniach. Połączenie pasji, wiedzy i radości kreowania doprowadziło do utworzenia przedsiębiorstwa, które rozwija się w coraz szybszym tempie.

Zapraszamy do naszego sklepu internetowego lub/i do bezpośredniego kontaktu.

Życzymy udanych zakupów.

Nasza filozofia

Zacznijmy od kilku oczywistości.

Ciąża, zwłaszcza pierwsza, to czas przemian. Czekasz na nowego człowieka i nagle patrzysz na każdą jedną rzecz z nowej perspektywy. Świat, na którym żyjesz i którego zasady funkcjonowania dobrze znasz, nagle nabiera świeżości. Zaczynasz inaczej postrzegasz siebie, swoje ciało a także swoje ubrania. W tym momencie pojawiamy się my – Bensini. Kobiety dla kobiet. Szyjemy ubrania ciążowe, chociaż nie tylko. Wiemy, jak zmieniają się nasze ciała w trakcie ciąży i czego potrzebują. Nie zamierzamy Cię przekonywać, że musisz wymienić całą garderobę, bo my same nie zauważamy takiej potrzeby. Wystarczy, że przeprosisz się ze swoją oversiz’ową bluzką, której nie nosiłaś od pół roku i połączysz ją z legginsami ciążowymi. Na przykład naszymi. Jeśli sukienka ciążowa to najlepiej taka, którą będziesz mogła nosić też po porodzie. Z noworodkiem zakupy stają się prawdziwą wyprawą, więc stawiamy na kroje wielofunkcyjne.

O nas - Bensini®

W naszej ofercie, znajdziesz bluzki w których będziesz mogła karmić piersią. Ciąża to też czas wielkich zakupów. Niezależnie od budżetu, jakim dysponujesz, z każdej strony, jesteś bombardowana informacjami na temat tego, że właśnie ten element garderoby, właśnie ten gadżet jest Ci teraz naprawdę niezbędny. Ceny wyprawek niemowlęcych znamy niestety aż zbyt dobrze. Dlatego nasza odzież ciążowa ma ceny, które są przyjazne dla portfela obciążonego planami zakupu wózka 3 w 1. Jako Producent odzieży ciążowej, możemy sobie na to pozwolić. Pośrednik do naszej ceny musi dołączyć swoją marżę. Bez kompromisów! Dobra cena musi iść w parze z dobrą jakością. My nie dodajemy sobie dodatkowej marży za dopisek “ciążowe” w nazwie spodni. Cała filozofia…