Dostawa w 48h
Darmowa dostawa od 300 zł
Bezproblemowe zwroty do 14 dni
Bezpieczne płatności online

Na początek

Witaj :)! Cieszę się, że tu jesteś!

Pozwól, że na początek się przedstawię 🙂 Mam na imię Martyna i jestem mamą małej Natalii. Natalka ma siedem miesięcy i jest przesłodkim bobasem. Kiedy czytasz przy opisach produktów Bensini “testowane na ciężarnych członkach rodziny..” – to mowa o mnie i o małej Natalii :).

Wtedy jeszcze myśleliśmy, że będzie małym Danielem 😉 Jeśli mowa o odzieży ciążowej to miałam to szczęście, że nie musiałam zastanawiać się, co będę nosić w czasie ciąży. Miałam nieograniczony dostęp do całego asortymentu Bensini. Legginsy, spodnie ciążowe, tuniki.. Testowałam wszystkie ubrania ciążowe, które uszyła Ania – założycielka firmy.

Moje ulubione sukienki ciążowe

Zgłaszałam choćby najdrobniejsze uwagi.. Pani konstruktor nanosiła poprawki i wprowadzała różnego rodzaju udogodnienia. Nikt tu nie działał na chybcika.. Każdy szczegół bez pośpiechu przemyślany. Wszystko starannie dopracowane. Tak powstawały pierwsze modele, które do dziś cieszą się uznaniem przyszłych mam. Odzież ciążowa Bensini gwarantuje komfort w czasie użytkowania. Równie dobrze się układa na brzuszku z trzymiesięczną fasolką jak i w zaawansowanej ciąży na kilka godzin przed rozwiązaniem.

O ciąży i macierzyństwie nie wiem wszystkiego ale tym, co wiem, chętnie się podzielę.

Miłego dnia!
Martyna

ESTY12

   

     – 20 %  przy zakupach za minimum 150 zł

Promocja ważna do 31.01.2020