Legginsy ciążowe Z NADRUKIEM

Wyświetlanie 1–21 z 39 wyników

Wyświetlanie 1–21 z 39 wyników

Legginsy ciążowe z nadrukiem to selektywna linia legginsów ciążowych marki Bensini. To linia legginsów ciążowych, szyta z elastycznych, wzorzystych materiałów typu singiel. Ta dzień dzisiejszy ponad 20 kilka wyjątkowych i niepowtarzalnych modeli legginsów ciążowych. Z nieukrywaną przyjemnością zdradzę Wam fantastyczną wiadomość, że w czerwcu będziemy świętować nowy wzór na legginsach – Letycja, a na przełomie lipca i sierpnia, pojawią się 4 nowe wzory :))) Oglądałam mockup-y i mogę śmiało powiedzieć, że nowe wzory wyglądają bombowo ❤ Wiem, że czekacie na nie razem ze mną  i niecierpliwicie się tak jak Ja 🙂

Sam krój legginsów, niczym się nie różni od legginsów ciążowych z linii Classic. Zdecydowanie wychodzimy z założenia, że jeśli coś jest lubiane i wysoko oceniane to nie należy w tym nic zmieniać. Elastyczny panel ciążowy generuje dodatkowy zapas materiału, który jest potrzebny gdy brzuszek ciążowy zaczyna rosnąć. Każdy model legginsów posiada panel ciążowy w odcieniu na zasadzie koordynat-u.

Legginsy ciążowe z nadrukiem to podkategoria produktów, którą znajdziesz w każdej kategorii głównej. Pamiętaj, że jeśli pokochasz jakiś model legginsów, będąc w ciąży, pamiętaj, że możesz je również zakupić w wersji damskiej, dziecięcej oraz plus size.