Legginsy ciążowe RYBACZKI

Wyświetlanie 15 wyników

Wyświetlanie 15 wyników

Legginsy ciążowe rybaczki, podobnie jak inne legginsy marki Bensini zapewnią Ci wygodę oraz komfort na każdym etapie Twojej ciąży. Model legginsów ciążowych 3/4 został opracowany tak, by przyszła mama nie musiała skupiać swojej uwagi na niewygodnym stroju. Krój bazuje na naszej podstawowej, lubianej i docenianej od lat przez nasze Klientki – linii legginsów damskich Classic. Jeśli więc znasz nasze legginsy nie zastanawiaj się nad rozmiarem i nie kupuj rozmiaru na zapas z uwagi na ciążę 😉

Panel ciążowy opracowany przez naszą Panią konstruktor, ma za zadanie stworzenie dodatkowej przestrzeni dla rosnącego Twojego, rosnącego brzuszka. Jest elastyczny i specjalnie wyprofilowany. Możesz być pewna, że doskonale sobie poradzi z Twoją rosnącą krągłością.

Oferujemy Ci materiały bawełniane

Każda przyszła mama wie, że czas ciąży na pewno nie jest chorobą ale jednocześnie znacząco się różni od rzeczywistości sprzed ciąży. Bywa, że w tym szczególnym okresie, ciało przyszłej mamy robi się wyjątkowo wrażliwe na bodźce zewnętrzne i odczucia. Aby zadbać o jak najlepsze samopoczucie przyszłej mamy, 100% naszej produkcji w tej kategorii to legginsy z materiałów mających w składzie minimum 95% bawełny. W opinii wielu kobiet w ciąży jest ona najbardziej komfortowej dla skóry kobiety.