Legginsy ciążowe DO ĆWICZEŃ

Wyświetlanie 3 wyników

Wyświetlanie 3 wyników

Legginsy ciążowe do ćwiczeń – wygoda bez kompromisów!

Planując ciążę pamiętaj, że bywa ona nie tylko wyzwaniem ale i obciążeniem dla organizmu kobiety. Twoja dobra kondycja fizyczna zapewni Ci dobre samopoczucie, a także przygotuje Cię do porodu. Będąc aktywną przyszłą mamą możesz również ograniczyć niektóre dolegliwości związane z ciążą, takie jak niekontrolowany przyrost masy ciała czy obrzęki.

Spokojnie! Nie oznacza to wcale, że musisz nagle rzucić się w wir intensywnych ćwiczeń, jednak umiarkowana aktywność fizyczna będzie jak najbardziej wskazana 🙂

Delikatne materiały legginsów ciążowych

Sportowe legginsy ciążowe są wykonane z elastycznych i oddychających dzianin. Materiały z których produkujemy mają w swoim składzie minimum 95% bawełny. Dzianina jest nie tylko bardzo delikatna ale i przyjemna w dotyku i przewiewna. Elastyczne włókna dopasowują się do nowych kształtów przyszłej mamy, nie powodując ucisku. Szwy i przeszycia są miękkie i nie podrażniają ciała kobiety, które w czasie ciąży bywa wyjątkowo wrażliwe.

Legginsy ciążowe do ćwiczeń marki Bensini, wyposażone w ergonomiczny panel ciążowy podtrzymujący brzuszek, zapewnią przyszłej mamie maksimum komfortu podczas wszelkiej aktywności fizycznej.

Droga przyszła mamo, ciesz się poczuciem wygody i bądź aktywna.