Spodnie ciążowe

Wyświetlanie wszystkich wyników: 10

Wyświetlanie wszystkich wyników: 10

Spodnie ciążowe to element garderoby, który zwykle najszybciej zaczyna być potrzebny przyszłej mamie. Jest wiele części garderoby młodej mamy, które można zastąpić normalnymi ubraniami o kroju oversize, ale porządne spodnie ciążowe to coś nie do przeskoczenia. Nawet niewielki brzuszek potrzebuje przestrzeni, w której będzie mógł swobodnie i bezpiecznie rosnąć.
Od kiedy potrzebne Ci będą spodnie ciążowe?
To, od kiedy zaczniesz ich potrzebować, jest bardzo indywidualną sprawą. Jednak w momencie, kiedy zaczynasz w swoich dotychczasowych spodniach odczuwać dyskomfort, warto rozejrzeć się za zamiennikiem dostosowanym do Twoich potrzeb. Nie wolno dopuścić by spodnie zaczęły uciskać brzuszek, tam gdzie właśnie rośnie dziecko. Z naszego doświadczenia wynika, że najlepiej zaopatrzyć się w przynajmniej jedną parę.

Jesteśmy przekonane, że w naszych spodniach ciążowych zakochasz się od pierwszego założenia 🙂
Znamy wiele przypadków, kiedy ten sam rozmiar spodni pasował od pierwszego do trymestru ciąży do samego rozwiązania. Nie martw się jednak, jeżeli w Twoim przypadku będzie inaczej i trzecim trymestrze będziesz potrzebować większego rozmiaru spodni dla ciężarnych. Nasze ciała różnie zachowują się w ciąży. Najważniejsze, żebyś czuła się w pełni swobodnie.
Regulacja obwodu gwarantuje możliwość dopasowania spodni do mniejszych i większych brzuszków.