Legginsy ocieplane nadruk 0140

Wyświetlanie wszystkich wyników: 5

Wyświetlanie wszystkich wyników: 5

Ocieplane legginsy ciążowe to niezbędnik każdej przyszłej mamy w chłodniejsze dni. Możesz wyglądać pięknie i modnie, nie rezygnując przy tym z uczucia komfortu, który jest teraz priorytetem!

Zanim dokonasz zakupu, przeczytaj dlaczego te, a nie inne..
Dzianina bawełniana o gramaturze 240 gr/m2 – ciepła, gruba – zapewniająca ciepło w chłodne dni.
Oryginalne nadruki – w ciąży również możesz być modna.
Elastyczny, szeroki panel ciążowy, będzie zwiększał swój obwód wraz z rosnącym brzuszkiem – zadbaj o totalną wygodę! Twój brzuszek nie może być teraz ściśnięty. To nie czas na efekt „slim”.
Delikatna guma utrzyma pas ciążowy nad brzuchem – ważne by guma nie wrzynała się w połowie brzucha! Nie byłoby to przyjemne, ani bezpieczne!

Zarówno Ty jak i maluch, który teraz mieszka w Twoim brzuszku, potrzebuje szczególnej troski. Szwy są delikatne i nie drażnią wrażliwej skóry – wszystkie wiemy, że w czasie ciąży skóra bywa wręcz nadwrażliwa. Nie możemy jej fundować dodatkowych niemiłych bodźców w postaci drażniących przeszyć.
Nadruk jest trwały nawet po wielokrotnym praniu – znaczy to tyle, że legginsy nie są jednorazowe. Przy stosowaniu się do wskazówek pielęgnacyjnych, ocieplane legginsy ciążowe Bensini® będą nam służyły przez okres całej ciąży.
Legginsy wyprodukowane zostały z atestowanego i wysokogatunkowego materiału – certyfikat Oeko Tex Standard 100 to coś co wyróżnia wszystkie nasze wyroby.