Legginsy ciążowe rybaczki

Wyświetlanie 1–12 z 14 wyników

Wyświetlanie 1–12 z 14 wyników

Legginsy ciążowe rybaczki, podobnie jak inne legginsy marki Bensini zapewnią Ci wygodę oraz komfort na każdym etapie Twojej ciąży. Model legginsów ciążowych 3/4 został opracowany tak, by przyszła mama nie musiała skupiać swojej uwagi na niewygodnym stroju. Krój bazuje na naszej podstawowej, lubianej i docenianej od lat przez nasze Klientki – linii legginsów damskich Classic. Jeśli więc znasz nasze legginsy nie zastanawiaj się nad rozmiarem i nie kupuj rozmiaru na zapas z uwagi na ciążę 😉

Panel ciążowy opracowany przez naszą Panią konstruktor, ma za zadanie stworzenie dodatkowej przestrzeni dla rosnącego Twojego, rosnącego brzuszka. Jest elastyczny i specjalnie wyprofilowany. Możesz być pewna, że doskonale sobie poradzi z Twoją rosnącą krągłością.

Oferujemy Ci materiały bawełniane

Każda przyszła mama wie, że czas ciąży na pewno nie jest chorobą ale jednocześnie znacząco się różni od rzeczywistości sprzed ciąży. Bywa, że w tym szczególnym okresie, ciało przyszłej mamy robi się wyjątkowo wrażliwe na bodźce zewnętrzne i odczucia. Aby zadbać o jak najlepsze samopoczucie przyszłej mamy, 100% naszej produkcji w tej kategorii to legginsy z materiałów mających w składzie minimum 95% bawełny. W opinii wielu kobiet w ciąży jest ona najbardziej komfortowej dla skóry kobiety.