Legginsy ciążowe ocieplane

Wyświetlanie 1–12 z 17 wyników

Wyświetlanie 1–12 z 17 wyników

Legginsy ciążowe ocieplane w modnych ale raczej stonowanych odcieniach to produkt, o który przyszłe mamy dopytują już pod koniec lata. A gdy sezon jesienno-zimowy rozpocznie się na dobre, ogromny BOOM właśnie na produkty w tej kategorii ciążowej trwa, aż do pierwszych symptomów wiosny.

Ocieplane legginsy ciążowe są niezastąpionym elementem garderoby kobiety gdy jej ciąża trwa właśnie podczas mroźnego sezonu. Gdy dni są już całkiem krótkie, a temperatura nieprzyjemnie spada w dół, poznaj naszą wyjątkową ofertę na kolekcję zimową. Wśród niej znajdziesz legginsy gładkie, a także z dzianin wzorzystych.

Świetnie skrojone legginsy,  wykonane z elastycznej dziadziny dopasują się do każdej sylwetki i każdego brzuszka. Miękkie i puszyste materiały o wyższej gramaturze, przyjemnie i ciepło otulą każdą kobietę w ciąży. Specjalnie wyprofilowany i elastyczny pas ciążowy będzie sprawiał wrażenie jakby rósł z brzuszkiem mamy. To dzięki specjalnej, zaokrąglonej części brzuszkowej, kobiety w jednym rozmiarze legginsów przechodzą cały zimowy sezon.