Legginsy ciążowe Exclusive

Showing all 4 results

Showing all 4 results

Legginsy ciążowe Exclusive – to, to czego poszukujesz..

Legginsy, po krótkiej nieobecności w garderobach kobiet, powróciły do nich na nowo na początku lat 90-tych.. O tej pory zdobywają coraz większe grono wiernych fanek. To głównie z uwagi na fakt, że są jedną z wygodniejszych części garderoby kobiety. Dobrze skrojone potrafią sprawić wrażenie drugiej skóry. Niewątpliwie są również idealną bazą do tworzenia kolejnych, fantastycznych stylizacji.

Ciąża to dla każdej kobiety magiczny i wyjątkowy czas. To również czas, który przyniesie w Twoim życiu tak wiele zmian, że my nie chcemy ustawiać się do nich w kolejce z kolejną zmianą 🙂 Legginsy ciążowe Exclusive to legginsy, które bazują na naszym podstawowym, najlepszym kroju, docenianym od lat przez nasze Klientki. Wersja ciążowa legginsów, w części brzuszkowej, została opracowana tak by dopasować się do potrzeb przyszłej mamy i jej nowych kształtów.

Aktywna przyszła mama to dziś dość powszechne zjawisko, a kryjące legginsy ciążowe z linii Exclusive to idealny wybór. Elastyczne, kryjące i przewiewne dzianiny mają składają się głównie z włókien bawełny, dzięki czemu mogą zagwarantować nieoceniony komfort przyszłym mamom.