Legginsy ciążowe długie

Gładkie i wzorzyste desenie

Dla przyszłych mam, przygotowałyśmy obszerną kolekcję odzieży ciążowej, w której znajdziesz bluzki, tuniki oraz sukienki dla ciężarnej, ale także spodnie i legginsy ciążowe. Zależy nam, aby nasze ubrania były towarzyszyły Ci na każdym etapie ciąży, dlatego zwracamy szczególną uwagę na możliwość maksymalnego dopasowania kroju do zmieniającego się ciała. Legginsy ciążowe posiadają specjalny, elastyczny pas ciążowy, który nie będzie uciskał ani Ciebie, ani maluszka. Ważną rolę odgrywają również materiały z jakich produkujemy odzież ciążowa. 99% naszej produkcji, wykonywana jest z miękkich materiałów bawełnianych, a w przypadku legginsów ciążowych to 100% Poznaj nasze wyjątkowe modele, które przygotowałyśmy z myślą o Twoich potrzebach..

Wyświetlanie 1–12 z 49 wyników

Wyświetlanie 1–12 z 49 wyników

Legginsy ciążowe do zadań specjalnych – wygodne i niezstąpione w codziennych sytuacjach. Idealne podczas leniuchowania przed telewizorem, doskonałe na orzeźwiający spacer. Zestawione w jedną stylizację z ulubioną tuniką będą doskonałym wyborem na wyjście z mężem do kina. W dni z umiarkowaną temperaturą długość do kostki będzie strzałem w dziesiątkę.

Legginsy nie tylko są bardzo wygodne ale i znakomicie się prezentują brzuszkach ciążowych. Specjalnie zaprojektowany pas na brzuch to gwarancja odpowiedniego zapasu materiału oraz wygodnego i komfortowego noszenia. Odpowiednio zaprojektowany, sprawia, że legginsy świetnie trzymają się na rosnącej, ciążowej krągłości. Nawet gdy Twój brzuszek będzie już całkiem duży, legginsy dopasują się i pozostaną wygodne, aż do porodu.