Legginsy ciążowe długie

Wyświetlanie 1–21 z 56 wyników

Wyświetlanie 1–21 z 56 wyników

Legginsy ciążowe do zadań specjalnych – wygodne i niezstąpione w codziennych sytuacjach. Idealne podczas leniuchowania przed telewizorem, doskonałe na orzeźwiający spacer. Zestawione w jedną stylizację z ulubioną tuniką będą doskonałym wyborem na wyjście z mężem do kina. W dni z umiarkowaną temperaturą długość do kostki będzie strzałem w dziesiątkę.

Legginsy nie tylko są bardzo wygodne ale i znakomicie się prezentują brzuszkach ciążowych. Specjalnie zaprojektowany pas na brzuch to gwarancja odpowiedniego zapasu materiału oraz wygodnego i komfortowego noszenia. Odpowiednio zaprojektowany, sprawia, że legginsy świetnie trzymają się na rosnącej, ciążowej krągłości. Nawet gdy Twój brzuszek będzie już całkiem duży, legginsy dopasują się i pozostaną wygodne, aż do porodu.

Dla przyszłych mam, przygotowałyśmy obszerną kolekcję odzieży ciążowej, w której oprócz legginsów ciążowych, znajdziesz: bluzki, koszulki i tuniki ciążowe, sukienki dla ciężarnej, a także spodnie ciążowe. Poznaj nasze wyjątkowe modele, które przygotowałyśmy z myślą o Twoich potrzebach..