Bluzki do karmienia

Showing all 12 results

Showing all 12 results

Bluzki do karmienia są wyjątkowe ze względu na pełnioną funkcję. Muszą umożliwić Ci szybkie i komfortowe nakarmienie maleństwa. Jesteśmy matkami i wiemy, jak to jest. Noworodek nie zrozumie, że musisz odsłonić materiał bluzki i miseczki stanika.
Ono jest głodne tu i teraz i tak bardzo bardzo nie rozumie, że mama się stara zrobić wszystko jak najszybciej. Cóż, z doświadczenia wiemy, że starsze bobasy też nie rozumieją, ale to inna historia 🙂 Funkcjonalność jest ważna, to nie ulega wątpliwości. Ale nie może ona przysłaniać tego, że młoda mama po prostu ma prawo dobrze wyglądać i czuć się pięknie. Dlatego w Bensini wymyślamy, konstruujemy i szyjemy bluzki, w których same chciałybyśmy chodzić. Dopiero potem obmyślamy, co zrobić, by powstała dobra bluzka do karmienia piersią.

Dla wielu z was dyskretne karmienie piersią to ważna sprawa. Nie chcemy tu wchodzić w dyskusje na temat tego, co można a co nie. To każda z Was decyduje. A jeżeli macie potrzebę karmienia dziecka w możliwie najmniej rzucający się w oczy sposób, mamy dla was ciekawe propozycję i rozwiązania w tym zakresie. To też kapitalna opcja dla mam, które po miesiącach karmienia mają już dość głębokich dekoltów. Bluzka do karmienia Bensini z pentelkowym dekoltem jest mocno zabudowana i sprawdzi się tam, gdzie skromniejszy ubiór jest stosowniejszy (np.: w pracy). Nie zapominajmy też o tradycyjnych dekoltach kopertowych, które sprawdzają się u mam karmiących i pięknie podkreślają biust. Efekt wow gwarantowany.