Bluzki do karmienia

Wyświetlanie 1–12 z 21 wyników

Wyświetlanie 1–12 z 21 wyników

Bluzki do karmienia

Szukasz dla siebie bluzki do karmienia, która pomoże ci wygodnie nakarmić maluszka, a jednocześnie będziesz w niej wyglądać ładnie? Właśnie takie ubrania kupisz w naszym sklepie! Oferujemy je, ponieważ same jesteśmy matkami i rozumiemy szczególne potrzeby kobiet w ciąży oraz w okresie wczesnego macierzyństwa. Doskonale wiemy, że noworodek nie zrozumie tego, iż musisz mieć czas na odsłonienie materiału bluzki i miseczki stanika. Pragnie mleka matki szybko, bo jest głodne. Z doświadczenia wiemy, że starsze bobasy też tego czasem nie rozumieją. Dzięki naszym bluzkom będziesz mogła natychmiastowo mu je dostarczyć!

Bluzki i tuniki ciążowe – funkcjonalne i ładne

Według wielu z was karmienie piersią w miejscach publicznych powinno odbywać się w dyskretnie. To jest indywidualna decyzja każdej kobiety, którą należy uszanować. Jeżeli więc macie potrzebę karmienia dziecka w możliwie najmniej rzucający się w oczy sposób, to przygotowaliśmy dla was ciekawe rozwiązania w tym zakresie. Sprzedawane przez nas bluzki i tuniki ciążowe to dobry wybór dla mam, które po miesiącach karmienia mają już dość głębokich dekoltów.

Bluzka do karmienia Bensini z pętelkowym dekoltem jest mocno zabudowana i sprawdzi się tam, gdzie zalecany jest skromniejszy ubiór – na przykład w pracy. Niektóre z naszych bluzek posiadają tradycyjne dekolty kopertowe preferowane przez dużą część mam. Ich zaletą jest to, że pięknie podkreślają kształt biustu. Gwarantujemy olśniewający i wyjątkowy efekt „wow”!

Choć funkcjonalność stroju ciążowego jest ważna, ale równie istotne jest to, aby młoda mama po prostu miała prawo dobrze wyglądać i czuć się pięknie. Dlatego właśnie w Bensini wymyślamy, konstruujemy i szyjemy bluzki, a także sukienki ciążowe, w których same chciałybyśmy chodzić. Dopiero potem obmyślamy, co zrobić, by powstała dobra bluzka do karmienia piersią. Dzięki temu powstają ubrania zarówno funkcjonalne, jak i ładne!