Bluzki ciążowe

Wyświetlanie 1–24 z 28 wyników

Wyświetlanie 1–24 z 28 wyników

Bluzki ciążowe to jeden z elementów garderoby ciężarnej kobiety, którego na pewno będziesz potrzebować. Utrzymanie modnego stylu w czasie ciąży bywa nie lada wyzwaniem. W tym wyjątkowym okresie, w naszym organizmie zachodzą istotne i nieuniknione zmiany. Wszystkie mają na celu stworzenie jak najlepszych warunków dla prawidłowego rozwoju Twojego dziecka. Jedną z nich jest zmiana wagi ciała i obwodu. Najszybciej to zaobserwujemy w okolicach brzuszka, który z miesiąca na miesiąc będzie coraz bardziej powiększał swój obwód. To istotny powód by ubiory ciążowe jakie będziesz teraz nosić były dla Ciebie odpowiednie i uwzględniały wszystkie potrzeby Twojego wyjątkowego stanu.
Jak dobrać odpowiednie bluzki i topy ciążowe?

Stroje dla ciężarnych, w tym bluzki i tuniki ciążowe, powinny być elastyczne i odpowiedniej długości, aby mogły się dopasować do Twojego brzuszka, gdy będziesz przybierać na wadze. To dodatek lycry w materiałach jest gwarantem ich elastyczności. Ważne byś miała pewność wygody i komfortu przez okres całej ciąży! By ubrania ciążowe nieustannie podążały za zmianami zachodzącymi w Twoim ciele.
Bardzo dobrym wyborem będą bluzki ciążowe, które swobodnie wykorzystasz również po ciąży. Zwróć więc uwagę na to w jaki sposób w bluzce jest gospodarowane miejsce na rosnący brzuszek. Jeśli są to drobne szczypanki lub dyskretne kontrafałdy to możesz mieć pewność, że bluzka będzie równie dobrze się prezentować na Twojej figurze po urodzeniu dziecka. Równie idealnym wyborem są tuniki ciążowe z opcją karmienia.
Lepszym wyborem może okazać się bluzka ciążowa w Twojej ulubionej kolorystyce lub która zwyczajnie “wpadnie Ci w oko” od tej, która jest okrzyknięta “hitem sezonu” Jeśli planujesz w przyszłości kolejną ciążę, wybierając odzież w klasycznych kolorach, z powodzeniem wykorzystasz ją później.

W pierwszym okresie ciąży, nie jesteś w stanie przewidzieć w jakim stopniu będzie postępować u Ciebie przyrost wagi. Bywa, że kobiety w ostatnim trymestrze ciąży, wciąż mają filigranową budowę ciała i stosunkowo niewielki brzuch. Z kolei inne, bywają zaskoczone dużym rozmiarem brzuszka już pod koniec drugiego trymestru ciąży. Elastyczne bluzki ciążowe będziesz mogła nosić przez czas całej ciąży, a nawet po porodzie. Jednak rewolucja która właśnie się rozpoczyna to o wiele więcej niż pojawienie się uroczego brzuszka. Skóra staje się bardziej delikatna i wrażliwa. Czasami zaokrąglają się biodra.. no i ten biust! Kobiecy dekolt w ciąży wygląda naprawdę imponująco, warto o nim pamiętać dobierając odpowiednią dla siebie bluzkę ciążową. W naszych bluzkach ciążowych, w zależności od Twojego nastroju, biust możesz eksponować lub subtelnie go skryć.
W naszej ofercie znajdziesz tuniki, topy i bluzki ciążowe z dekoltem na okrągło, w łódkę, typu woda lub kopertowymi.
Te ostatnie są wyjątkowo praktyczne, bo przystosowana do karmienia piersią. Twoja ulubiona bluzka ciążowa sprawdzi się teraz jako odzieżą dla karmiącej mamy. Kiedy projektujemy nasze ubrania ciążowe, to staramy się zaspokoić Twoje potrzeby kompleksowo. Brzuszek ma zagwarantowane miejsce na spokojny rozwój rosnącego maleństwa, a skóra może zacząć się relaksować dzięki zastosowaniu delikatnych szwów, miękkich i przyjemnych w chwycie dzianin. Materiały z których szyjemy nasze bluzki są delikatne i co bardzo ważne, posiadają certyfikat bezpieczeństwa Oeko-Tex Standard 100

Ciąża nie zmusza cię do rezygnacji z modnego wyglądu i stylowego ubioru.
Odpowiednio dopasowane części garderoby ciążowej sprawią, że będziesz wyglądać atrakcyjnie jak przed ciążą.