Odzież ciążowa

Wyświetlanie 1–24 z 112 wyników

Wyświetlanie 1–24 z 112 wyników

Odzież ciążowa to nasz temat numer jeden. Większość z nas była w ciąży lub miała ciężarną siostrę, kuzynkę czy koleżankę. Jednym z wątków, który pojawia się w rozmowach wśród kobiet będących w ciąży jest pytanie – gdzie można kupić coś ładnego, modnego, wygodnego i koniecznie uwzględniającego potrzeby przyszłej mamy? No i dobrze by było gdyby na tą odzież ciążową nie trzeba było wydać wszystkich swoich oszczędności :)!
Dokładnie pamiętam czego mnie najbardziej brakowało w sklepach z odzieżą ciążową podczas mojej pierwszej ciąży..
To, co zrobiłam było niezwykle proste, a okazało się bezcenne! Spisałam wszystkie swoje modowe marzenia jako przyszłej mamy. Powstała całkiem niezła lista.. ale zapisywałam na niej każdą myś, która wpadała mi do głowy! Począwszy od materiałów jakimi chciałabym się otulać po kolorystykę, praktyczność i zastosowane udogodniania ciążowych wyrobach. Potem długo, długo męczyłam Panią konstruktor, aby upewnić się, że będziemy dysponować najlepszymi możliwymi wykrojami. Rozpoczęły się przymiarki i korekty na zmianę.. Tak powstały nasz pierwszy flagowy produkt – legginsy ciążowe Lena. Fantastyczny model, sprawdzony krój, cieszący się ogromnym uznaniem wśród naszych Klientek. Legginsy są naprawdę prze wygodne! Na bazie Leny powstawały kolejne modele. Później przyszła kolej na pierwszą bluzkę ciążową, sukienkę. Spodnie ciążowe Julia z regulowanym panelem ciążowym okazały się bezwzględnym hitem 🙂 !
Odzież ciążowa, którą oddajemy oddajemy w Twoje ręce jest dobrze uszyta, wygodna, ładna i tak przyjemne w dotyku, że aż żal się z nią rozstać wieczorem.