Odzież Ciążowa

Wyświetlanie 1–12 z 164 wyników

Wyświetlanie 1–12 z 164 wyników

Jeśli Twój brzuszek przestał się mieścić w Twoje dotychczasowe ubrania to trafiłaś idealnie! W naszym sklepie online kupisz atrakcyjną i wygodną odzież ciążową. Tworzymy ją z pasją i dbałością o każdy szczegóły, na każdym etapie produkcji. Materiały i dodatki kupujemy w uznanych polskich hurtowniach odzieżowych. Nie importujemy ubrań i nie zlecamy ich produkcji poza granicami kraju! Nasze kolekcje powstają w Polsce. Kupując odzież ciążową w naszym sklepie w naszym sklepie online- masz gwarancję kupna Polskiego Produktu

Wsłuchując się w głosy kobiet w ciąży, tworzymy przemyślane i praktyczne kroje, a wygoda i komfort – to słowa klucz, otwierające skrzynię z kolekcjami ciążowymi Bensini. Wiemy, że w trakcie ciąży kobieta miewa szczególne wymagania, a jej dobre samopoczucie to również dobre samopoczucie malucha w brzuszku. Sprostamy im..

Koniecznie zajrzyjcie do działu – legginsy ciążowe. Kolorowe, gładkie i wzorzyste – wszystkie legginsy zostały wyposażone w elastyczny i rozciągliwy pas ciążowy. Spodnie ciążowe posiadają nawet regulację dopasowania pasa ciążowego do obwodu nad brzuszkiem. To niebywały komfort gdy nic nie uciska brzuszka. To jednak nie jedyne powody, dla których wygodne legginsy powinny znaleźć się również w Twojej szafie! Legginsy dają one ogromne możliwości stylizacyjne. Można je łączyć z kolorowymi i gładkimi tunikami czy koszulami. Doskonale będą się nadawać zarówno na spacer, do pracy (jeśli wciąż jesteś aktywna zawodowo) czy też do szkoły rodzenia.